• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MEHMET SAVRAN

  1974 Yılında Nevşehir'de doğdum. İlk, orta ve lise öğretimimi Nevşehir'de tamamladım. 1992 yılında başladığım Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 1998 yılında bitirdikten sonra, sırasıyla Kırşehir ve Kastamonu'da hekim olarak görev yaptım. 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi anabilim dalında araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladım. 2010 yılında Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi uzmanı olarak mezun oldum. 2010 yılı Ekim ayında Nevşehir Devlet Hastanesi'nde göreve başladım. 2012 yılı Mayıs ayından beri Nevşehir Özel bir Hastanede görev yapmaktayım. İyi derecede ingilizce bilirim. Evli ve bir çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  SERHAT SONUGELEN

  1979 yılında Nevşehir’de doğdum, ilk öğrenimimi Cumhuriyet İlkokulunda orta ve liseyi Nevşehir İmam Hatip Lisesinde tamamladım. 2002 yılında Atılım Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldum. Askerlik görevimi Erzincan’da tamamladıktan sonra 2003 yılından itibaren madencilik sektöründe faaliyet gösteren aile firmamızda genel müdür olarak devam etmekteyim. 2012 yılında AK Parti Nevşehir il yönetimine girdim ve halen teşkilat başkanı görevinde bulunmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  MUHAMMED FEYZİ AYGÜN

  02.05.1989 tarihinde doğdu. İlk ve ortaöğretimimi Nevşehir’de tamamladı. Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesinden derece ile mezun oldu. Üniversite döneminde Malta’da dil eğitimi aldı. Okul bitimine müteakip hakimlik mesleğine başladı. Sırasıyla, Ordu Adliyesi İcra - İnfaz Hakimliği, Adalet Bakanlığı Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü Tetkik Hakimliği, Kırıkkale – Keskin Asliye Ceza Hakimliği ve İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı, ve İstanbul Adliyesi Ağır Ceza Mahkemesi Hakimliği görevlerinde bulundu. Daha sonra kamuda ki görevinden ayrılarak Nevşehir'de serbest avukat olarak çalışmaya başlamıştır. İyi derecede ingilizce bilmektedir. Evlidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  TEVFİK EKİCİ

  1974 yılında Karabük’te doğdum. Konya nüfusuna kayıtlıyım, İlköğretimi Nevşehir’de tamamladım. Baba mesleği olan 1981 yılında kurulan Simtel Ofset Matbaacılık adında küçük yaşta ticaret hayatıma başladım. Ayrıca Şirket Bünyemize ait günlük çıkan “Kapadokya Muşkara Haber Gazetesi, İnternet Haberciliği, ” ve Haftalık Çıkan “Kapadokya Gazetesi” adı altında iki adet Gazete ve İnternet haberciliği, şirket bünyemizde çıkmaktadır. 2006-2011 ve 2014-2017 dönemlerinde AK Parti İl Tanıtım ve Medya Başkanı olarak görev yaptım, 4 Genel Seçim, 3 Yerel Seçim ve 3 Referandum olmak üzere Memleketime, Partime ve Davama hizmet etmenin haklı gururunu yaşadım. Nevşehir Merkezde ikamet etmekteyim,Evli ve 4 Çocuk Babasıyım,

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  ERHAN KARTAL

  05.09.1982 yılında Nevşehir’de doğdum. 1997 yılından bu yana babadan devam eden aktif alüminyum doğramacı sanayi esnafıyım. Evliyim, üç çocuk babasıyım. Ortaokul mezunuyum liseyi açık öğretimde okuyorum.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  GÜRSEL AKPINAR

  1962’de Kayseri’de doğdum. İlk öğretimi Kayseri’de tamamladıktan sonra, 1974’te Nevşehir’de ikamet etmeye başladım. Fotoğrafçılık mesleği yapmaktayım. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında farklı görevlerde bulundum. 14 Ağustos 2001 Adalet ve Kalkınma Partisi’nde Nevşehir’de kurucu üye olarak görev aldım. İki yıl İl Sekreterliği, beş yıl İl Başkan Yardımcılığı Teşkilat Başkanlığı, bir dönem İl Genel Meclis Üyeliği görevinde bulundum. İl Başkanlarının istifası döneminde İl Başkanlığına vekalet ettim. 11 yıl Esnaf ve Sanatkarlar Yönetim Kurulu Üyeliği ve dört yıl Nevşehir Spor Başkanlığı yaptım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  ALİ KEMİKKIRAN

  25.10.1977 yılında Nevşehir’de doğdum. Ilk, Orta ve Lise eğitimim Nevşehir’de tamamladım. Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünden 1999 yılında mezun oldum. 1995-1999 yılları arasında Afyon Milli Gençlik Vakfı yönetim kurulu üyeliği ve Müesseseler Başkanlığı yaptım. Nevşehir merkezde metal kesim, büküm ve teçhiz borusu imalatı işi yapmaktayım. 2014 yılında AK Parti İl Yürütme Kurulu üyeliği ile aktif siyasi hayatıma başladım. Evli ve üç çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  FERİT YİĞİTARSLAN

  18.10.1979 tarihi Nevşehir doğumluyum. Bankacılık ve sigorta bölümünde okuyorum. Evliyim 2 tane kızım var. 2008 yılında AK Parti ile aktif siyasi hayatıma başladım. Gençlik Kollarında görev aldım. 2011 yılında ilçe yönetimine seçildim. Merkez İlçe başkan yardımcılığı Teşkilat Başkanı olarak görev yaptım. Partimizin çeşitli kollarında görev yaptım

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  SALİH AÇIKGÖZ

  04.05.1967 Gülşehir/ Karacaşar kasabasında doğumluyum, ilk ve orta okul Gülşehir /Karacaşar kasabasın tamamladım. Liseyi Nevşehir Endüstri meslek lisesinde tamamladım, 1992 yılında askerliğimi tamamladım 1992 yılından sonra ticari hayata başladım, Adalet ve kalkınma partisine 2002 yılı Esentepe mahalle temsilciliği ile başladım, 2005 yılında merkez ilçe yönetim kurulu üyeliğine girdim Ekonomi İşler Başkanlığı ve Mali İdari İşler Başkanlığı yaptım 2 dönem merkez ilçe teşkilatında devam ettim 2011 de Merkez İlçe Başkanı seçildim,2.dönem İlçe başkanlığı yaptım , Evliyim 3 çocuk babasıyım, hala Ticaretle uğraşmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  ABDULLAH ÖZKAN

  21.04.1974 İbrahimpaşa Köyü - Ürgüp / Nevşehir doğumluyum. İlkokul tahsilimi 1986 yılında İbrahimpaşa Köyünde tamamladım. Ortaokulu 1989 yılında Nevşehir Merkez İlk öğretim Okulu Lise tahsilimi 1992 yılında Nevşehir Ticaret Meslek Lisesinde tamamladım. 2008 Yılında Serbest Muhasebeci, 2010 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir oldum. Halen Mali Müşavirlik faaliyetime devam etmekteyim. Evliyim. 2 çocuğum var.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  YASİN İNANIR

  01.01.1987 Nevşehir doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimini Özel Kardelen lisesinde 2004 yılında tamamladıktan sonra aile işimiz olan fırıncılık ve unlu mamuller sektörüne başladım. Halen Nevşehir merkezde olan Meydan Fırını işletmesi sahibiyim. 2014 yılında beri AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı Ekonomi Ve Mali İşler Başkanlığı görevinde bulundum. Şuan İl Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığı görevinde bulunmaktayım. Evli, iki çocuk babasıyım

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  KEMAL BALTACIOĞLU

  1957 Nevşehir doğumluyum Endüstri Meslek Lisesi Mezunuyum Evli iki çocuk babasıyım 26 yıl özel bir Bankada çeşitli kademelerde çalıştıktan sonra 2004 Yılında emekli oldum siyasi hayata girdim 2009 Yılında da aktif olarak yönetime girdim o günden beri de İl Genel Sekreteri olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  NURDEM BİLGEN

  15.10.1985 Nevşehir’de doğdum. Ilk, Orta ve Lise öğrenimimi Nevşehir Anadolu Lisesi’nde okudum. Erzincan Hukuk Fakültesini 2007 yılında bitirdim. Özel bir şirketler grubunun avukatlığını yapmaktayım. 2014 yılında AK Parti Yönetim Kurulu üyeliği ile aktif siyasi hayatıma başladım. Evli ve bir çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  GÖZDE TÜRKER

  03.01.1992 Nevşehir doğumluyum. Ilk, Orta ve Lise eğitimlerimi Nevşehir’de tamamladım. Toros Üniversitesi Mimarlık Bölümnden 2017 mezunuyum. Nevşehir merkezde özel bir yapı denetim firmasanıda mimarlık yapmaktayım. AK Parti Kadın kollarında gönüllü olarak siyasi hayatıma başladım.