• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET FATİH KESAL

  Avanos

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYNUR ASİLTÜRK

  Ürgüp

  1979 ÜRGÜP DOĞUMLUYUM. 2000 YILINDA TOKAT GAZİ OSMANPAŞA ÜNİ. ZİRAAT FAK. ZİRAAT MÜH. OLARAK MEZUN OLDUM. HALEN ÜRGÜPDE TARIM İLAÇLARI BAYİ İŞLETMEKTEYİM EVLİ VE 2 ÇOCUK ANNESİYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  FATİH ARAL

  Kozaklı

  1978 Yılında Kozaklı ilçesinde dünyaya geldim.İlk,Orta ve lise öğretimimi Kozaklıda tamamladım.2009 ve 2014 yıllarında Belediye meclis üyeliğine seçilmiş olup halen Belediye meclisi üyesi olarak görev yapmaktayım. Kozaklıda ticaretle uğraşmaktayım.Evli ve 3 çocuk babasıyım..

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİL AKSÜT

  Derinkuyu

 • ×

  İlçe Başkanı

  KÜRŞAT KOÇ

  Gülşehir

  1980 nevşehir doğumluyum ilköğretim ve lise eğitimimi gülşehir de tamamladım 2003 yılında erciyes üniversitesi veteriner fakültesinden mezun oldum 2003-2011 yılları arasında Ak Parti ilçe teşkilatında görev aldım halen serbest veteriner hekimi olarak gülşehir de çalışmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  RAMAZAN GÜL

  Acıgöl

 • ×

  İlçe Başkanı

  SALİH AÇIKGÖZ

  Merkez

 • ×

  İlçe Başkanı

  YUSUF KOÇAK

  Hacıbektaş

  20.10.1963 Hacıbektaş doğumlu olup, İlkokulu Beldem olan Karaburna İlkokulunda, Orta ve Lise tahsilimi Hacıbektaş lisesinde yaptım. 1984 – 1986 yılları arasında T.B.M.M. sinde Vatani Görevimi yaptıktan sonra, Okul Aile Birliği Başkanlığı görevini yürütürken, yaşımı büyüterek, 1989 yılında Köyüme Muhtar oldum. 11 Aralık 1991 yılında köyümü Belediye kurup, kurmuş olduğum Belediye’ye 7 Haziran 1992 yılında, kurucu Belediye Başkanı seçildim. 28 Mart 1994 Yılında yapılan seçimlerde ikinci kez Belediye Başkanı seçildim. 1999 yılında yapılan seçimi kaybedip, beş yıl kuyumculuk yaptıktan sonra, 29 Mart 2004 yılında tekrar 3. kez Belediye Başkanlığı görevine seçilmiş oldum. Öğrencilik yıllarımdan bu güne değin Lisanslı amatör Voleybol sporcusu olup, uzun yıllar Hacıbektaş Gücü Spor takım kaptanlığı yaparak, pek çok sayıda Şampiyonluklar yaşayıp, Kupalar kazanırken, Karaburna Spor Kulübünü kurup, oyuncusu ve başkanı oldum. Spora olan ilgim, bu gün çok ilçelerde dahi olmayan 400 kişilik Kapalı Spor Salonunu yaparak, Türk Gençliğinin hizmetine sunup, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünce, Ödüle layık görüldüm. Bunun yanında Anadolu Gazetesi tarafından en Başarılı Belediye Başkanı ve Onur Ödülü, Mahalli İdarelere Hizmet Derneğince, en başarılı Belde Belediye Başkanları arasında, Türkiye İkinciliği Ödülü, Nevşehir’de yılın En Başarılı Belediye Başkanı Ödülü, İstanbul Harbiye Askeri Müzesinde, İnsanlığın Gerçek Dostları Ödülü, En Başarılı Belde Belediye Başkanlığı dalında, İç Anadolu Bölgesi Kent Ödülü, gibi daha pek çok sayıda ödüllerin yanı sıra, Nevşehir Valiliği tarafından çalışmalarımız TAKDİRNAME ile taltif edilerek, yaptığımız pek çok çalışmalar Takdire değer görülürken, 2012 yılında Hacıbektaş Ak Parti ilçe yönetim kurulu görevine seçildim, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde İlçemiz Hacıbektaş’ta AK PARTİ den Türkiye'nin en zor seçim bölgelerinden bir yer olan Hacıbektaş İlçesine Partim tarafından Belediye Başkanlığına Aday gösterildim, 28.06.2014 tarihinde Genel Merkezimizce Hacıbektaş AK PARTİ ilçe başkanlığına atamam yapıldı, daha sonra 14 Kasım 2014 tarihinde yapılan ilçe kongresinde, İlçe Başkanlığı görevine seçilmiş oldum.Halen bu görevi yürütmekte olup, Evli ve dört çocuk babasıyım. Saygılarımla. 20.11.2014 Yusuf KOÇAK