• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET FATİH KESAL

  Avanos

  03.11.1976 Avanos doğumluyum. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Üniversite işletme mezunuyum. 13 yıllık bankacılıktan sonra şu anda turizm işi ile iştigal etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AKİF KABUKCUOĞLU

  Kozaklı

  1986 YILI KOZAKLI DA DOĞDUM İLKOKULU KOZAKLI DA ORTA OKULU VE LİSEYİ NEVŞEHİR ANADOLU LİSESİNDE 2004 YILINDA TAMAMLADIM.LİSANS EĞİTİMİNİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDE 2004-2008 YILINDA TAMAMLADIKTAN SONRA 2009 YILINDA NEVŞEHİR BAROSUNA KAYITLI OLARAK AVUKATLIK STAJINI YAPTIM. DAHA SONRA 2010 YILINDA HAKKARİ ŞEMDİNLİ İLÇESİNDE ASKERLİK GÖREVİMİ YAPTIM. 2011 YILINDAN İTİBAREN KOZAKLI İLÇESİNDE SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTAYIM.2014 SEÇİMLERİNDE İL GENEL MECLİS ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİM.05 KASIM 2017 TARİHİNDEN İTİBAREN KOZAKLI İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM.EVLİ İKİ ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ ÖZER

  Ürgüp

  1967 YILINDA ÜRGÜP’ÜN ŞAHİNEFENDİ KÖYÜNDE DOĞDUM.1985 YILINDA NEVŞEHİR İMAM HATİP LİSESİNDEN MEZUN OLDUM. AK PARTİ ÜRGÜP KURUCU İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREVE BAŞLADIM VE 7 YIL İLÇE BAŞKANLIĞI YAPTIM. 6.OLAĞAN İLÇE KONGRESİNDE YENİDEN İLÇE BAŞKANI OLARAK SEÇİLDİM. 17 YILDIR ÜRGÜP'TE TİCARET İLE UĞRAŞMAKTAYIM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  EDİP AVŞAR

  Merkez

  1983 NEVŞEHİR DOĞUMLU, İLK VE ORTA ÖĞRETİMİNİ NEVŞEHİR'DE TAMAMLADIKTAN SONRA ERCİYES ÜNİ YABANCI DİLLER YÜKSEK OKULUNDAN, SONRADA İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDU. 2007 YILINDA VATANİ GÖREVİNİ YAPTIKTAN SONRA AİLE ŞİRKETLERİNDE İDARECİ OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLAMIŞTIR. 2011 YILINDA YİNE KENDİ GİBİ İŞLETMECİ ZEHRA HANIM İLE EVLENMİŞTİR. 2007 YILINDA MAHALLE TEMSİLCİLİĞİ İLE BAŞLADIĞI SİYASİ SERÜVENDE SIRASIYLA MERKEZ İLÇE YÖNETİM VE YÜRÜTME KURULU ÜYELİKLERİ , İL AR-GE BŞK, VE 2014-2017 YILLARI ARASI İL SEÇİM İŞLERİ BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNİ İFA ETMİŞTİR. MEMLEKETİNİN ÜNİVERSİTESİNDE SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜNDE İŞLETME YÜKSEK LİSANS YAPMA HAKKI KAZANAN AVŞAR,ŞEHİRDEKİ AİLE İŞLETMELERİNE KATKI SAĞLAYACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜ İÇİN AİLE İŞLETMELERİNDE YETKİ DEVRİ ANA BAŞLIKLI TEZİNİ YAZMAKTADIR. İNGİLİZCE VE ARAPÇA BİLEN AVŞAR'IN 1 KIZ VE 1 ERKEK EVLADI VARDIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  EMRAH DEMİR

  Hacıbektaş

 • ×

  İlçe Başkanı

  FATİH ÇİFTCİ

  Gülşehir

  1981 Yılı Gülşehir doğumlu olan Fatih Çiftci İlk öğrenimimi Gülşehir Atatürk İlkokulunda tamamlayıp Orta ve Lise hayatını Nevşehir Anadolu Lisesinde devam etmiştir. Üniversite eğitimini 2003 yılında Marmara Üni. Hukuk Fakültesinde tamamladıktan sonra askerlik ve staj eğitimimi bitirip , 2005 yılından bu tarafa Gülşehir İlçesinde serbest avukatlık yapmaktadır. Bazı sivil toplum örgütlerinde görev alan Çiftci iyi derecede ingilizce bimekte , evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  RAMAZAN GÜL

  Acıgöl

  1970 Yılında Acıgöl de doğdum. İlk ve orta öğretimi Acıgöl ilçesinde tamamladım. Nevşehir Ticaret Lisesinden mezun oldum. Adalet ve Kalkınma Partisi ilçe teşkilatı kuruluşunda kurucu üye olarak görev aldım. 2004 - 2009 yılları arası il genel meclis üyeliği yaptım. 14.07.2014 tarihinden itibaren Acıgöl Ak Parti İlçe BaŞkanlığı görevini sürdürmekteyim.