• AK Parti İl Başkanı Tanrıver Gençlik Bayramını Kutladı

  AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver; “Gençlerimiz, 19 Mayıs’ta Samsun’da başlayan bağımsızlık mücadelesi ruhunu istiklalimiz ve istikbalimiz için 15 Temmuz gecesi bir kez daha göstermişlerdir” dedi.
  Türkçe
 • AK Parti İl Başkanı Tanrıver, Anneler Gününü Kutladı

  AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver, Annelerin sadece çocuklarının değil, toplumların da geleceğini inşa ettiğini söyledi.
  Türkçe
 • AK Parti İl Başkanı Tanrıver, Berat Kandilini Kutladı

  AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Berat Kandili’nin 11 Ayın Sultanı Ramazan ayının da habercisi olduğunu belirterek; “Hayatımızın en güzel anlarını yaşadığımız mübarek kandil gecelerinden olan, kutsiyetiyle gönüllerimize ilahi bereket bahşeden ve 11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerifin müjdecisi olan mübarek Berat Kandilini idrak etmenin sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız. Tüm Nevşehirli hemşerilerimizin ve İslam Aleminin Kandili mübarek olsun” dedi.
  Türkçe
 • Nevşehir 1 Kasım Seçimlerine Göre Oylarını Artırarak, Türkiye 28.liğinden Türkiye 21.liğine Yükseldi

  16 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylamasında AK Parti Nevşehir Teşkilatının oylarını 1 Kasım 2016 Pazar günü yapılan Milletvekilliği Genel Seçimlerine göre, önemli oranda artırdığı belirtildi.
  Türkçe
 • AK Parti Nevşehir Teşkilatı Türkiye 2.Si Oldu

  AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı, Genel Merkez Teşkilat Performans Sisteminde 97,79’luk bir oranla Türkiye ikincisi oldu.
  Türkçe
 • “23 Nisan Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nin Demokrasiye Geçiş Günüdür”

  AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
  Türkçe
 • AK Parti İl Başkanı Tanrıver’den Miraç Kandili Mesajı

  AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, tüm İslam Aleminin ve Nevşehirli vatandaşların Miraç Kandili’ni tebrik ederek, “Bu gece, İslam Alemi’nin kurtuluşuna, huzur ve mutluluğuna vesile olmasını, gönül bağlarımızı, muhabbetimizi, kardeşliğimizi her zamankinden daha sağlam ve sıkı bir şekilde güçlendirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim” dedi.
  Türkçe